Олексіївська громада

Кіровоградська область, Добровеличківський район

Сільський голова

Анатолій Володимирович Скороход народився 28 березня 1956 року в с. Олексіївка Добровеличківського району Кіровоградської області.

Після проходження строкової служби в лавах Радянської армії працював водієм у місцевому колгоспі. В 1982 році закінчив Кіровоградський технікум механізації сільськогосподарських машин. Працював механіком з експлуатації машинно – тракторного парку, бригадиром тракторної бригади, завідувачем авто гаражу КСП імені Свердлова.

Брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Два скликання був депутатом сільської ради, у 2006 році - обраний на посаду сільського голови, у 2019 році - обраний на посаду голови об'єднаної територіальної громади.

Жити для громади – це талант. Саме так можна сказати про роботу з громадою і для громади Олексіївського сільського голови. Його слова не розходяться з ділом. За роки праці сільським головою за його ініціативи та підтримки зроблено багато корисних справ.

Вміє знаходити спільну мову, як з односельцями, так і з представниками бізнесу та владних структур. Всі роки роботи в органах місцевого самоврядування Анатолій Володимирович намагався бути корисним та допомагати рідному краю, покращувати життя сільських людей, вирішувати проблеми, захищати та відстоювати інтереси громади.